mladé rostliny k prodeji

Zde jsou k dispozici přebytky mých rostlin Brugmansií – Andělských trumpet. Aktuální nabídku můžete sledovat i na facebooku

Brugmansie – rostliny k prodeji

V sekci „rostliny k prodeji“ jsou uvedeny nyní rostliny velké, dospělé. Květiny mají velikost od 1 do 1,5 metru. Většina pěstitelů si provádí tzv. zálohu rostlin, stejně tomu tak je i u mne. Tyto rostliny jsou zálohou mých mateřských a nyní jsou navíc.

Brugmansie - Andělské trumpety - rostliny k prodeji
Orientační velikost dospělé rostliny

Sekce „řízky k prodeji“ obsahuje zakořeněné řízky o velikosti 15 – 30 cm. Jedná se o standartní velikosti běžně zasílané. Po předchozí domluvě není problém vyrobit řízek větší. Řízky zakořeňuji ve vodě a rockwoolu. Jakmile řízek v rockwoolové kostce obdržíte, doporučuji ji jemně od řízku odstranit.

Brugmansie - Andělské trumpety - rostliny k prodeji
ukázka zakořeněného řízku v rockwoolové kostce

Ceny Andělských trumpet

Ceny jsou u každého kultivaru individuální / velikost řízku/ kultivar/ velikost rostliny

Orientační ceny jsou u řízků od 200,- , u menších sazenic s velikostí cca 30 cm od 350,- a u velkých rostlin od 600,-

Odběr – zaslání Brugmansií Andělských trumpet

Všechny rostliny mohu zaslat a všechny můžeme po předchozí společné domluvě předat osobně. K zasílání řízků a mladých sazenic využívám nejčastěji služeb zásilkovny a balíkovny, což jsou v současné době uživatelsky nejdostupnější přepravci v poměru cena x výkon

Dražší volbou je přeprava pomocí PPL a DPD, tyto využívám především na odeslání větších rostlin. Rostliny tito přepravci doručují zpravidla do druhého dne.

Velké rostliny přesahující 1,5 metru samozřejmě lze zaslat také, ale osobní odběr je zde příjemnější a většinou i levnější. Po dohodě mohu rostlinu doručit v okolí Prahy.

Služeb České pošty jako takové příliš nevyužívám. Z vlastních předchozích zkušeností je tato služba drahá a dodání není rychlé.

Brugmansie Andělské trumpety – rostliny

Brugmansie - Andělské trumpety - rostliny k prodeji
ukázka velké rostliny

Brugmansie Andělské trumpety – řízky

Brugmansie - Andělské trumpety - rostliny a řízkyk prodeji
Kvalitně zakořeněný řízek

Nabídka je aktuální k 17.7.2023